Kierownik produkcji
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Obecnie dla klienta- firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem poszukujemy kierownika produkcji.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego;
  • podstawowej znajomości standardów ISO 9001/14001 i pokrewnych;
  • znajomości narzędzi zarządzania jakością – 8D, 5xWhy, Pareto, FMEA, itp.;
  • znajomości narzędzi do projektowania (typu CAD 2D/3D);
  • umiejętności rozwiązywania problemów technicznych;
  • efektywnej organizacji własnej pracy
  • zdolności przywódczych, umiejętności zarządzania zespołem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • perspektywę rozwoju i długofalowej współpracy
  • dodatkowe świadczenia (bony i paczki świąteczne, wydarzenia firmowe)
  • niezbędne narzędzia

Zadania

  • koordynacja pracy podległego zespołu produkcyjnego
  • nadzorowanie, organizowanie i monitorowanie procesu produkcji
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • planowanie regularnej konserwacji sprzętu
  • współpraca z dostawcami i kontrahentami zewnętrznymi
  • przedstawianie zaleceń mających za zadanie poprawę działalności organizacji
  • odpowiedzialność za przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów BHP i ochrony środowiska
  • zarządzanie, nadzorowanie i koordynowanie pracowników, przestrzegania dyscypliny pracy oraz dbałość o ich rozwój
  • współpraca w sprawach personalnych i kadrowych podległej załogi

  • Praca Międzyrzecz
  • Kierownik Międzyrzecz
  • Pracownik produkcji Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963