Kierownik Produkcji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego, reagowanie na wszystkie przypadki nieprzestrzegania standardów w obszarze BHP, jakości oraz środowiska
  • Zarządzanie zespołem w postaci 4 Liderów produkcyjnych, 40 pracowników produkcyjnych
  • Rozwój podległych pracowników, w tym prowadzenie matrycy kompetencji
  • Nadzór nad czasem pracy pracowników, kontrola absencji, planowanie i realizacja urlopów;
  • Nadzór i weryfikacja aktualnych szkoleń, uprawnień i badań stanowiskowych podległych pracowników
  • Analiza oraz orzwiązywanie bieżących problemów w obszarze produkcyjnym
  • Zapewnienie wykonania planu produkcyjnego
  • Realizacja wskaźników produkcyjnych
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień wpływających na optymalizację procesu produkcyjnego
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu i planu produkcji

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft office)
  • Znajomość metodologii lean manufacturing
  • Znajomość narzędzi problem solving
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"
  • Pyszną, świeżo mieloną kawę bez limitów

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierownik Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648