Kierownik produkcji
  • Węgorzewo, węgorzewski, warmińsko-mazurskie
Węgorzewo
Northman Krzysztof Stępniak
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

KIEROWNIK PRODUKCJI

Zapraszamy do pracy na Mazurach, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie o profilu tecznicznym,

- min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, np: kierownik produkcji, Lider produkcji, brygadzista)

- doswiadczenie w zarzadzaniu zespołem,

umiejętnośc planowania i zarzadzania procesami produkcji,

dobra znajomość pakietu MS office (Word, Exel, Power Point),

- umiejętnosć sprawnego reagowania i rozwiązywania problemów,

wysoki poziom umiejętnośći interpersonalnych i organizacyjnych,

- odpowiedzaialność i samodzielność,

- prawo jazdy kat.B

Obowiązki:

- zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym i infrastrukturą,

rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych,

proponowanie i wdrażanie rozwiązań i usprawnień procesów produkcyjnych,

-współpraca z innymi działami w celu realizacji planu produkcyjnego,

- reagowanie na zakłócenia w procesie,

-  identyfikowanie i rozwiązywanie problemów,

- inicjowanie i zarządzanie aktywnościami ciągłego doskonalenia,

- przygotowanie i planowanie produkcji,

- monitorowanie poprawności wykonywanych zleceń,

- rozwijanie i motywowanie pracowników,

Oferujemy :

- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

- premie, benefity, dodatkowe uposażenia,

- pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

- niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

- praca w zgranym i profesjonalnym zespole,

- praca na Mazurach w jednym z najpękniejszych regionów Polski.

Zapraszamy do kontaktu również osoby zainteresowane relokacją na Mazurach - firma oferuję pomoc w relokacji.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na podany adres emailowy sekretariat@northman.pl

tel: +48 87 427 03 00

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Northman Krzysztof Stępniak z siedzibą w węgorzewie ul.Przemysłowa 10. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzeniu rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz w przypadku wyrażenia na to zgody -dalszych procesach rekrutacyjnych. Przysługuję Ci prawo dostepu do treści danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wzgledem przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej polityce Prywaności na stronie www.northman.pl

  • Praca Węgorzewo
  • Kierownik Węgorzewo
  • Pracownik produkcji Węgorzewo
  • Węgorzewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749