Kierownik produkcji
  • Lębork
Lębork, Lębork, pomorskie, Polska
Libru Sea Sp. z o.o.
25. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem (70 osób) – motywowanie i dbałość o utrzymanie wysokiej wydajności pracy
  • Udział w tworzeniu i realizacja planów produkcyjnych - reagowanie na odchylenia w procesach
  • Monitorowanie wszystkich etapów produkcji pod kątem zgodności z określonymi wskaźnikami produktywności oraz założonym budżetem
  • Egzekwowanie standardów bezpieczeństwa żywności
  • Monitorowanie jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Zapewnienie warunków pracy zgodnych z zasadami BHP
  • Generowanie raportów, analiza wskaźników, tworzenie grafików
  • Opiniowanie wdrażanych nowych technologii i produktów
  • Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność oraz umiejętność zarządzania zespołem w obszarze produkcji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań pozwalających na zapewnienie bezpieczeństwa pracy oraz zwiększenie efektywności podległego zespołu
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Zdolność do szybkiej analizy problemów i proponowania rozwiązań
  • Właściwe zarządzanie zasobami ludzkimi w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności pracy
  • Umiejętność pracy w sposób analityczny, logiczny i systematyczny

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Dodatek do dojazdu oraz dofinansowanie do karty Multisport.

  • Praca Lębork
  • Kierownik Lębork
  • Pracownik produkcji Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941