Kierownik Produkcji - branża metalowa/stalowa - rekrutacja online
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
HRK S.A.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Reprezentujemy firmę produkcyjną, która jest prężnie rozwijającą się organizacją, inwestującą w nowoczesny park maszynowy i nowe technologie. W związku z dalszymi planami rozwoju poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarzadzanie produkcją i podnoszenie zaawansowania operacyjnego zakładu.

Kierownik Produkcji - branża metalowa/stalowaMiejsce pracy: Włocławek

Zadania:

  • Budowanie zespołu podległych pracowników, poprzez planowanie i realizację zatrudnienia oraz okresowe oceny pracownicze wynikające z aktualnych potrzeb produkcyjnych oraz rozwoju zakładu,
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów oraz zasad BHP, PPOŻ oraz innych zasad i regulacji wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Delegowanie zadań podległym pracownikom
  • Koordynacja zamówień surowców z uwzględnieniem stanów magazynowych i potrzeb produkcji
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy – technicznym, handlowym itd;
  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych przy założonych wskaźnikach jakościowych i wydajnościowych,
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Identyfikacja i poprawa kluczowych wskaźników operacyjnych, w tym wyszukiwanie usprawnień w procesie produkcji, w celu optymalizacji wydajności oraz podnoszenia standardów jakościowych i bezpieczeństwa,
  • Dbałość o stan techniczny maszyn oraz ogólny porządek
  • Kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań, w kierunku ich minimalizacji,
  • Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji dla Zarządu firmy

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość metodyk 5S oraz LEAN;
  • Doświadczenie na managerskim stanowisku w branży związanej z produkcją związaną z obróbką metali - min. 3 lata;
  • Umiejętność organizacji i planowania produkcji oraz zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych poprzez:
    - tworzenie harmonogramu produkcyjnych i harmonogramów pracy,
    -zarządzanie poprzez stawianie i rozliczanie celów dla planistów, brygadzistów i pracowników produkcji,
    -umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu pracownikami działu produkcji:
    -rozliczanie wydajności, jakości oraz czasu pracy,
    -utrzymanie dyscypliny,
    -umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz motywowania pracowników,
    -umiejętność oceny pracowników i decydowania o ich rozwoju,
    -nadzór i sterowanie obiegiem materiałów do produkcji,
  • Praktyczna znajomość metod i technik produkcyjnych;
  • Znajomość prawa pracy i bhp w zakresie sprawnego zarządzania personelem;
  • Znajomość czytania i interpretacji dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, rzetelność, systematyczność, stanowczość i pracowitość;
  • Otwartość na nowe technologie, inicjatywa oraz kreatywność.

    Dodatkowym atutem kandydata będą:
  • zainteresowania nowymi technologiami,
  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu mechanicznym lub pokrewnym,
  • doświadczenie w realizacji projektów technicznych, np. uruchomienie linii, optymalizacja kosztów, wprowadzanie optymalizacji, itp.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę, w której ma się realny wpływ na ułożenie i funkcjonowanie zakładu
  • Stabilne warunki zatrudnienia - firma szuka pracownika na lata
  • Realne możliwości rozwoju
  • Kartę sporotową, prywatną opieke medyczną
  • Umowę o pracę
  • System premiowy

  • Praca Włocławek
  • Kierownik Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Kierownik działu personalnego Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544