Kierownik produkcji - branża Fmcg
  • Kwidzyn
Kwidzyn, Kwidzyn, pomorskie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych na wydziale mrożenia, pakowni, produkcji i etykietowania
  • Realizacja zadań i planów produkcyjnych
  • Podejmowanie decyzji dotyczących użycia danego surowca i dodatków do produkcji
  • Kontrola zaopatrzenia
  • Optymalizacja produkcji
  • Koordynowanie pracy zespołu
  • Praca na KPI

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe - technologia żywności lub pokrewne
  • Doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji lub brygadzisty w branży FMCG który zarządzał grupą ok. 100 osób
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Praktyczna znajomość standardów jakościowych w branży spożywczej - HACCP, IFS, BRC
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa żywności polskiego i unijnego
  • Znajomość narzędzi i lean manufacturing oraz 5S
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • System Premiowy - premia kwartalna i roczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do szkoleń/kursów i studiów podyplomowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Kwidzyn
  • Kierownik Kwidzyn
  • Pracownik produkcji Kwidzyn
  • Kwidzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570