Kierownik produkcji - branża drzewna
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kasmo Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Kierownik produkcji w branży drzewnej
Miejsce pracy: Włocławek
Opis stanowiska
Kandydat, który obejmie to stanowisko odpowiadać będzie za zarządzanie wszelkimi procesami związanymi z produkcją i optymalizacją na dziale zajmującym się przerobem drewna.
Najważniejsze obowiązki:
• realizacja oraz nadzór nad procesem produkcji,
• zarządzanie wszelkimi procesami związanymi z produkcją,
• wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z przerobem drewna i ciągła poprawa ich efektywności,
• nadzorowanie i koordynowanie pracy pracowników podległego obszaru,
• zapewnienie ciągłości produkcji oraz terminowej realizacji planu,
• kontrola i nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
• ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań.
Wymagania
• wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub z zakresu zarządzania produkcją),
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na adekwatnym stanowisku w firmie produkcyjnej zajmującej się przerobem drewna,
• znajomość procesu produkcji,
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
• możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień w obszarze produkcji,
• ciekawą i pełną wyzwań pracę.

  • Praca Włocławek
  • Kierownik Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Kierownik działu personalnego Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544