Kierownik Produkcji
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Dla jednej z wiodących firm produkujących opakowania z tworzyw sztucznych, szukamy Kierownika Produkcji. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz się rozwijać, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do firmy, która posiada łącznie 33 zakłady produkcyjne w 16 różnych krajach!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • praktyczna znajomość Lean Management
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość SAP i CAD

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
  • praca w firmie międzynarodowej
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Zakładowy fundusz Świadczeń Socjalnych
  • premie roczne

Zadania

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i wymogów jakościowych, procedur oraz instrukcji obowiązujących w zakładzie
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działów produkcji i utrzymanie ruchu
  • ustalanie planów produkcyjnych we współpracy z kierownikiem logistyki i nadzór nad ich realizacją
  • współpraca z działem logistyki i kontroli jakości w celu optymalizacji produktywności, wydajności i jakości
  • efektywne zarządzanie zespołem
  • kontrola wskaźników związanych z procesem produkcyjnym
  • udział we wprowadzaniu nowych produktów, testowaniu oraz ulepszaniu maszyn i urządzeń

  • Praca Kutno
  • Kierownik Kutno
  • Pracownik produkcji Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246