Kierownik Produkcji
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, śląskie, Polska
Lentex S.A.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem, rozwój i motywowanie pracowników, dbałość o dokumentację pracowniczą;
  • Nadzór nad planowaniem i realizacją procesów produkcyjnych Wydziału Włóknin,
  • Organizacja i kontrola pracy podległego zespołu,
  • Dbałość o realizację celów jakościowych i wydajnościowych,
  • Optymalizacja procesów i kosztów produkcji,
  • Udział w projektach rozwojowych oraz wdrażanie nowych produktów,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Wdrażanie i rozwój narzędzi Lean Manufacturing.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika produkcji (doświadczenie w branży automotive lub przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem),
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i w rozliczaniu zadań,
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Praktyczna znajomość metodologii Lean Manufacturing i 6s,
  • Komunikatywność, nastawienie na realizację celów, umiejętności managerskie,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość język niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce akcyjnej;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach;
  • Bogaty pakiet benefitów („wczasy pod gruszą”, dodatek świąteczny, imprezy dla całych rodzin, boiska i siłownia na terenie zakładu, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach itd.);
  • Dofinansowania do wypoczynku pracownika;
  • Imprezy i wycieczki dla całych rodzin;
  • Premie rekrutacyjne.

  • Praca Lubliniec
  • Kierownik Lubliniec
  • Pracownik produkcji Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941