Kierownik produkcji
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
SalesHR
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie procesem produkcji konstrukcji stalowych, zgodnie z ustalonym harmonogramem i wymaganiami jakościowymi
  • Nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego (20 osób), w tym planowanie i optymalizacja zasobów ludzkich oraz maszynowych
  • Współpraca z działem technologicznym i inżynierami w celu wdrażania nowych technologii i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcji
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie norm BHP i ISO w procesie produkcyjnym.
  • Raportowanie wyników produkcji do zarządu firmy

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży stalowej
  • Znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką stali oraz montażem konstrukcji stalowych
  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: inżynieria produkcji, metalurgia lub pokrewne
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników
  • Znajomość norm jakościowych, rysunku technicznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i organizacyjnych
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i umiejętność podejmowania szybkich decyzji

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata (umowa o pracę / B2B)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne stanowisko
  • dużo różnorodnych zleceń produkcyjnych
  • stabilność w firmie działającej na rynku od lat

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388