Kierownik Produkcji
  • Konotopa
mazowieckie, Konotopa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Produkcji dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obróbce blach.

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją i znajomość technologii obróbki metali, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym
  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenia związanego z wdrażaniem modułów produkcyjnych lub inżynierii procesów produkcyjnych
  • Znajomości technologii obróbczej metali
  • Znajomości MS Office
  • Doświadczenia w pracy z systemami ERP jak również z wdrożeniem
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Dodatkowe atuty: znajomość systemu Comarch XL

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do wypoczynku, prywatna opieka medyczna finansowa przez pracodawcę

Zadania

  • Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym obejmujące organizację i planowanie pracy, nadzór nad zespołem około 50 osób i procesami produkcyjnymi
  • Zapewnienie ciągłości i efektywności produkcji poprzez optymalizację procesów i zarządzanie zasobami
  • Realizacja zleceń produkcyjnych z zachowaniem najwyższych standardów jakości i terminowości
  • Proponowanie, opracowywanie i wdrażanie usprawnień procesowych poprawiających wydajność produkcji wraz z podległym zespołem
  • Wspieranie rozwoju zakładu poprzez automatyzację, modernizację parku maszynowego i zwiększanie skali produkcji
  • Planowanie i kontrola bieżących kosztów i wydatków związanych z procesem produkcyjnym
  • Zarządzanie produkcją w systemie ERP, obejmujące planowanie, ewidencjonowanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Rozwijanie i motywowanie podległego zespołu
  • Efektywna współpraca z działami wspierającymi
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników produkcyjnych, a także przygotowywanie raportów
  • Zarządzanie utrzymaniem ruchu parku maszynowego

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567