Kierownik produkcji
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, podlaskie, Polska
Schody-Chudziński Piotr Chudziński
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i monitorowanie produkcji bieżącej, ustawianie procesów oraz kadry wraz z kontrolą jakości
  • Podejmowanie działań zapewniających ciągłość przebiegu procesów technologicznych
  • Nadzorowanie wydajności podległego zespołu, wyciąganie wniosków i motywowanie pracowników
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację procesu produkcji pod kątem bezpieczeństwa, jakości, wydajności z zakresu działu produkcji
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • Delegowanie oraz kontrola powierzonych zadań
  • Raportowanie wyników
  • Zatrudnianie i wprowadzanie nowych pracowników produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi oraz personelem produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży stolarskiej)
  • Umiejętność koordynowania wdrażanych projektów i zarządzania zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją
  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
  • Zorientowanie na cel i osiąganie założonych rezultatów
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

To oferujemy

  • Praca w siedzibie firmy w Choroszczy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

  • Praca Choroszcz
  • Kierownik Choroszcz
  • Pracownik produkcji Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521