Kierownik Produkcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • zarządzanie całościowym procesem produkcji oraz odpowiedzialność za terminową realizację projektów scenicznych,
  • monitorowanie wykonania wszystkich części oprawy scenograficznej przedstawień, przeprowadzenia prób, świateł i charakteryzacji,
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • tworzenie kosztorysów planowanych i wykonawczych oraz monitoring kosztów,
  • dobór i organizacja zasobów odpowiednich do potrzeb produkcyjnych,
  • rozwiązywanie sytuacji kryzysowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (ukończone studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej),
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika produkcji wydarzeń artystycznych,
  • wiedzy z zakresu organizacji produkcji,
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • umiejętności pracy z zespołem i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej instytucji kultury z ponad 60 letnią tradycją
  • zatrudnienie na czas próbny w formie umowy o współpracę / umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny
  • świadczenia świąteczne dwa razy w roku
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080