Kierownik Produkcji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Lood is Good
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierownik Produkcji (umowa na zastępstwo)

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym - produkcja żywności,
  • przygotowywanie prób technologicznych, paneli degustacyjnych
  • opracowywanie nowych receptur, doskonalenie istniejących oraz doskonalenie technologii produkcyjnych,
  • zarządzanie logistyką dostaw produktów do loodspotów, bezpośrednich konsumentów oraz b2b,
  • tworzenie bieżącego planu produkcyjnego,
  • nadzór pracy pracowników,
  • obsługa systemów magazynowych oraz platform do sprzedaży e-commerce;
  • sprawowanie pieczy nad procesem szkoleniowymi,
  • nadzór nad dokumentacją związaną z bieżącą produkcją,
  • dążenie do minimalizacji kosztów produkcji,
  • doskonalenie procesów produkcyjnych oraz zwiększanie efektywności i wydajności pracy,
  • nadzór nad standardami jakości produkowanych produktów,
  • kontrola stanów produkcyjnych - zarówno surowców jak i produktów
  • bieżąca koordynacja współpracy między działem produkcji a pozostałymi działami firmy,
  • archiwizacja raportów sprzedażowych,
  • sporządzanie raportów z przebiegu produkcji i cyklu produkcyjnego oraz prezentowanie wyników pracy,
  • nadzór nad przestrzeganiem norm bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy,
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i właściwym ich użytkowaniem oraz informowanie o nieprawidłowym działaniu maszyn,
  • codzienna komunikacja z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w produkcji spożywczej, szczególnie cukierniczej (wymagane),
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (etat),
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem i tworzeniu planu pracy,
  • umiejętność obsługi programów MS Office (z uwzględnieniem programu Excel oraz Word),
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wielozadaniowość i zorientowanie na cel,
  • umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • podejmowania inicjatywy i proponowanie innowacyjnych rozwiązań,
  • komunikatywność, skrupulatność.

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych dokumentów w zakresie pracy produkcji w gastronomii,
  • znajomość procedur HACCP, GMP/GHP,
  • znajomość i umiejętność obsługi platform e-commerce oraz systemów magazynowych

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zlecenie lub b2b,
  • pracę również po zakończeniu umowy na zastępstwo na stanowisku zastępcy kierownika,
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe,
  • możliwość skorzystania z pakietów sportowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie managera,
  • udział w innowacyjnych projektach marketingowych,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • najlepsze loody i kremy orzechowe w Krakowie i Warszawie :)

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584