Kierownik produkcji
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
EWL S.A.
29. 5. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Dla Naszego klienta, jednej z największym firm produkujących mięso mielone, drobiowe poszukujemy : Kierownika produkcji
Zakres obowiązków:
- Planowanie i koordynacja działań produkcyjnych
- Nadzór nad przestrzeganiem norm jakościowych i terminów realizacji
- Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji
- Raportowanie wyników i analizowanie danych produkcyjnych
Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej
- Znajomość procesów produkcyjnych i norm jakościowych
- Umiejętność zarządzania zespołem i rozwiązywania problemów
- Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
- Znajomość narzędzi do analizy danych produkcyjnych
Co oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie)
- Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
- Przyjazne środowisko pracy