Kierownik Produkcji
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontaż form wtryskowych, pełne przezbrojenia wg zoptymalizowanych standardów,
  • nadzór nad uruchomieniem poszczególnych form wtryskowych, ustalaniem parametrów procesu, we współpracy z technologiem, w tym:
  • montaż układu chłodzenia formy,
  • podłączenie układu gorąco-kanałowego,
  • pozycjonowanie robota oraz chwytaków,
  • sprawdzenie poprawności montażu i przygotowania urządzeń peryferyjnych,
  • podejmowanie działań zabezpieczających lub korygujących w przypadku pojawienia się problemów z przebiegiem technologicznym produkcji,
  • bieżącą kontrolę przebiegu procesów technologicznych,
  • nadzór nad prawidłowością parametrów pracy wtryskarki i urządzeń produkcyjnych,
  • zgłaszanie istotnych zmian w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez nadzorowanie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych,
  • podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych (minimum 3 lata),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wtrysku z rozdmuchem,
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe (z zakresu mechaniki, elektryki,
  • automatyki lub pokrewne),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • obsługa robotów SEPRO,
  • znajomość budowy i zasad działania form wtryskowych,
  • proaktywne działanie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziana znajomość systemu SAP (S-4 HANA),
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy i uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą,
  • system premii motywacyjnych i świątecznych,
  • benefity pracownicze,
  • imprezy integracyjne,
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Mielec
  • Kierownik Mielec
  • Pracownik produkcji Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776