Kierownik Pracowni Cytostatyków
  • Warszawa, ul. Indiry Gandhi 14
mazowieckie, Warszawa, ul. Indiry Gandhi 14, mazowieckie, Polska
Instytut Hematologii i Transfuzjologii
3. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Organizacja pracy w Pracowni Cytostatyków
  • Kontrola i organizowanie zapotrzebowania na leki i materiały medyczne będące przedmiotem obrotu Pracowni Cytostatyków
  • Przygotowywanie procedur przetargowych dotyczących zaopatrzenia Pracowni Cytostatyków w produkty lecznicze i wyroby medyczne
  • Kontrola stopnia realizacji umów przetargowych
  • Monitorowanie terminów ważności produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • Udział w monitorowaniu działań niepożądanych leków
  • Udział w badaniach klinicznych prowadzonych przez Instytut
  • Udział w racjonalizacji farmakoterapii
  • Współuczestniczenie w prowadzeniu gospodarki produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi
  • Monitorowanie wstrzymanych lub wycofywanych z obrotu i stosowania produktów leczniczych po uzyskaniu decyzji właściwego organu

Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe (uzyskany tytuł mgr farmacji, aktualne prawo wykonywania zawodu farmaceutów)
  • Doświadczenie w pracy w Pracowni Cytostatycznej
  • Znajomość technik pracy aseptycznej oraz znajomość procedur GMP w pracowniach wytwarzających produkty farmaceutyczne w warunkach aseptycznych
  • Znajomość zasad obsługi oprogramowania aptecznego i rozliczania leków
  • Dobra znajomość oraz obsługa komputera pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, w tym samodzielność, efektywność, rzetelność, terminowość
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin – praca na jedną zmianę

  • Stabilne warunki pracy- umowa o pracę

  • Praca w Instytucie badawczym

  • Udział w prowadzeniu badań klinicznych

  • Rozwój zawodowy, szkolenia

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862