Kierownik Planowania Produkcji (Production Planning Manager)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Orientana
2. 10. 2024

"Witaj w świecie Orientana – marki, która wyróżnia się na rynku dzięki swojej pasji do tworzenia naturalnych kosmetyków, inspirowanych sekretami azjatyckiej pielęgnacji i holistycznym podejściem do urody. Dbamy o Twoje piękno, bo Ty jesteś naszym priorytetem. W Orientana wierzymy, że każda chwila poświęcona na pielęgnację powinna być wyjątkowa. Nasze produkty, stworzone z myślą o Tobie, harmonijnie łączą naturę i zaawansowaną technologię, aby dostarczyć Ci skuteczną i jak najlepszą opiekę. "

Poszukujemy kandydata na stanowisko : Kierownik Planowania Produkcji (Production Planning Manager)

 Twoje obowiązki:

  • Koordynowanie produkcji w fabrykach zewnętrznych - współpraca ze wszystkimi działami: produkcja, technolodzy, reklamacje, logistyka
  • Planowanie produkcji i składanie zamówień produkcyjnych oraz zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • Tworzenie oraz realizowanie planu i harmonogramu produkcji w oparciu o zapotrzebowanie rynkowe oraz poziomy zapasów
  • Współpraca z dostawcami komponentów oraz poszukiwanie nowych
  • Składanie zamówień na komponenty (butelki, nakrętki, opakowania, etc.)
  • Kontrola stanów magazynowych/ dat ważności oraz optymalizacja poziomu zapasu
  • Praca w programie ERP Comarch XL- wprowadzanie faktur zakupu, kompletacja wyrobu gotowego

 Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z planowaniem produkcji
  • Obowiązkowa bardzo dobra znajomość ERP Comarch XL
  • Znajomość obsługi systemów WMS
  • Zorientowanie na szczegóły, umiejętności analityczne i nastawienie na szybkie rozwiązywanie problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Rozumienie najlepszych praktyk w zakresie planowania produkcji i metod planowania dostaw
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji na ich podstawie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praca od zaraz

⭐ A co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i możliwość rozwijania swoich kompetencji;
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Pakiet medyczny Enel-Med
  • Karty Benefit
  • Rozwój kompetencji w dynamicznej, nowoczesnej i biznesowo etycznej firmie

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116