Kierownik Planowania i Zakupu Floty
  • Warszawa, Saska Kępa
mazowieckie, Warszawa, Saska Kępa, mazowieckie, Polska
SIXT Rent a Car
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca z dealerami i importerami na terenie całej Polski i Słowacji
  • Tworzenie i przesyłanie zapytań ofertowych zgodnych z potrzebami Spółki
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Negocjowanie zapisów umów
  • Analiza otrzymanych ofert
  • Sporządzanie zamówień dla dostawców
  • Bieżąca komunikacja z dostawcami
  • Dbanie o długofalową relację z dostawcami oraz rozwój dostawców
  • Weryfikacja rynku automotive w zakresie panujących i zmieniających się warunków handlowych
  • Obsługa administracyjna dokumentacji zakupowej
  • Planowanie zakupów zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem
  • Realizacja założonych budżetów
  • Sporządzanie okresowych zestawień, ewidencji, rozliczeń, kalkulacji i raportów
  • Zarządzanie 6 osobowym zespołem podległych pracowników
  • Zakup paliw
  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Automatyzacja aktualnie funkcjonujących procesów w obszarze planowania i zakupów floty

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża RAC, automotive, stacja dealerska, dział zakupów)
  • Zaawansowana znajomość programu MS Office – zwłaszcza Excel (warunek konieczny)
  • Nastawienie na realizację celów poprzez systematyczność w działaniu oraz skrupulatność
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność planowania oraz negocjacji
  • Samodzielność w realizowaniu zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz samodzielność w działaniu
  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną
  • Zajęcia językowe na platformie e-learningowej

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293