Kierownik Piekarni
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
12. 10. 2024

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Aktualnie do swojego najnowszego punktu produkcyjnego - Piekarni Sokołowskiej poszukujemy operatywnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko - Kierownik Piekarni

Twoje główne zadania:

  • dbałość o maksymalizację obrotów Piekarni przy zapewnieniu właściwej jakości produkowanych wyrobów piekarniczo-cukierniczych.
  • koordynowanie ustawień technologicznych dotyczących procesu produkcji
  • planowanie produkcji i harmonogramu dostaw do sklepów
  • skuteczne zarządzanie pracą zespołu i kontrola nad przebiegiem procesu produkcyjnego
  • monitorowanie jakości produkowanego asortymentu i wprowadzanie nowych wyrobów piekarniczych i/lub cukierniczych
  • kontrola poziomu sprzedaży produktów Piekarni i odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów biznesowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem, najchętniej w zakładzie produkcyjnym
  • doświadczenia w pracy piekarza
  • znajomości branży piekarniczej oraz wiedzy na temat technologii piekarskiej/ciastkarskiej
  • umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych w piekarni
  • podstaw księgowości, umiejętności rekrutowania pracowników i podstawowej znajomości bieżących przepisów prawa pracy
  • inicjatywy kierowniczej, bardzo dobrej organizacji pracy i zaangażowania w realizację celów biznesowych
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności za efektywną pracę zespołu
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub kontrakt (wg preferencji kandydata)
  • bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne wyposażenie piekarni
  • szkolenia rozwijające kompetencje i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie
  • dodatkowo możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla Pracowników i ich rodzin oraz z ubezpieczenia na życie

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Kierownik Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849