Kierownik operacyjny z językiem ukraińskim/rosyjskim
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Gremi Personal Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budować długofalowe relacje biznesowe z klientami.
  • Realizować zamówienia rekrutacyjne na potrzeby Klientów razem z Zespołem.
  • Pełnić rolę doradczą w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem Pracowników.
  • Koordynować procesy obsługi Pracowników tymczasowych.
  • Realizować wyznaczone cele biznesowe.
  • Nadzorować budżet i koszty operacyjne.

Nasze wymagania

  • Biegle posługujesz się j. ukraińskim/rosyjskim oraz polskim.
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, zdobyte w agencji pracy tymczasowej.
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego.
  • Masz czynne prawo jazdy kat. B.
  • Praca z ludźmi jest dla Ciebie motorem napędowym.
  • Jesteś zaangażowany i nie boisz się nowych wyzwań.

To oferujemy

  • Opiekę Medyczną Luxmed oraz dostęp do systemu MyBenefit.
  • Stabilne wynagrodzenie i premie - doceniamy Twój wkład i starania.
  • Tematyczne imprezy firmowe - dobra atmosfera i integracja to podstawa.
  • Kursy oraz szkolenia - inwestujemy w Twój rozwój i przyszłość.

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544