Kierownik Operacyjny
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Growton Group
7. 10. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

O nas Manufaktura Czekolady to wyjątkowe miejsce, gdzie pasja do ręcznie robionych wyrobów spotyka się z nowoczesnym podejściem do sprzedaży. Oferujemy najwyższej jakości produkty czekoladowe, które powstają z rzemieślniczą precyzją. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż online, umożliwiając naszym klientom zamówienia przez nasz sklep internetowy oraz platformy marketplace. Do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Sopot

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za całościowe koordynowanie pracy manufaktury czekolady, w tym zarówno działalności produkcyjnej, jak i sprzedaży, włączając w to sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za nadzór nad zespołem, planowanie operacyjne, utrzymanie wysokiej jakości procesów produkcji oraz sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie produkcji i zespołu: Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem manufaktury, w tym koordynacja procesów produkcyjnych, motywowanie i zarządzanie zespołem pracowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych.
  • Zarządzanie sprzedażą online: Koordynacja sprzedaży w sklepie internetowym oraz na platformach marketplace (np. Allegro, Amazon), nadzór nad aktualizacją oferty, obsługą zamówień i logistyką dostaw. Nadzór nad sprzedażą stacjonarną.
  • Monitorowanie i optymalizacja działań związanych z produkcją i magazynowaniem, w tym zarządzanie zapasami, kontrola jakości produktów, zarządzanie dostawami surowców oraz nadzór nad harmonogramem produkcji.
  • Współpraca z właścicielem w zakresie opracowywania długoterminowej strategii rozwoju firmy, prognoz sprzedażowych oraz planowania działań marketingowych.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży (online i offline), analiza efektywności działań marketingowych.
  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją kampanii marketingowych promocji produktów, oraz współpraca z działem marketingu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym, najlepiej w branży spożywczej lub produkcyjnej.
  • Doświadczenie w sprzedaży online (zarządzanie sklepem internetowym i marketplace) i obsłudze klienta sklepu internetowego.
  • Wykształcenie wyższe mile widziane,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i efektywnego motywowania pracowników.
  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz logistycznych mile widziana.
  • Umiejętności analityczne i znajomość narzędzi raportowania.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość.
  • Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów, terminowość.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe, forma współpracy B2B lub umowa o pracę  lub umowa zlecenie.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wpływu na strategiczne działania firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Rabaty na produkty firmowe.

Nie czekaj, Aplikuj!

  • Praca Gdynia
  • Kierownik Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238