Kierownik Operacyjny ds. Wysyłki e-commerce i Retail
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Media Expert
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie zespołem od 100 do 150 osób pracującym 7 dni w tygodniu, 24/h
  • zapewnienie ciągłości procesów magazynowych
  • dbanie o terminowość i jakość w realizacji zamówień
  • planowanie i monitorowanie operacyjnej pracy magazynu wydań
  • monitorowanie wydajności zespołu
  • ścisła współpraca z działami z obszaru logistyki
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień procesowych (podnoszenie produktywności, poszukiwanie optymalizacji kosztowych, poprawa jakości)
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w logistyce magazynowej na kierowniczym stanowisku w obszarze E-commerce
  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • doświadczenie w pracy wg. metodologii Lean Management
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem liczącym minimum 150 osób
  • doświadczenie z szerokim i różnorodnym asortymentem gabarytowym wymagającym różnych form pakowania/wysyłki
  • układanie grafików pracy z uwzględnieniem potrzeb biznesowych oraz wykorzystaniem elastycznego systemu pracy
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz działania systemów WMS
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i zarządzania zespołem
  • nastawienie na działanie i realizację założonych celów

Mile widziane

  • wykształcenie logistyczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • auto służbowe

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”
  • premia świąteczna
  • nagrody jubileuszowe
  • Baby Expert - wyprawka dla Twojego nowonarodzonego dziecka
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover

Kiedy konkurujesz z inną osobą, wystarczy, że będziesz tak dobry lub lepszy niż ta osoba. Jeżeli konkurujesz z sobą, nie ma ograniczeń, jak dobry możesz być (Chu Chin-Ning). Wciel te słowa w życie zostając naszym Kierownikiem Operacyjnym!

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. e-commerce Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087