Kierownik Operacyjny ds. Przyjęć
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, Województwo mazowieckie, Polska
Empik
4. 9. 2024

Empik to najbardziej rozpoznawalna marka omnichannel w Polsce (brand awarness na poziomie 99%), która obecna jest na rynku już 75 lat!

Wspólną przestrzeń tworzymy, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z Nas.

Według samych konsumentów Empik.com to dziś druga najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce (OC&C Retail Proposition Index 2022) i TOP3 platform e-commerce w Polsce wg rankingu Gemius (XII 2022), gdzie oferując prawie 6 000 000 produktów sprawiamy, że już co 3. Polka i Polak robi zakupy online w Empiku!

W połączeniu z kanałem offline daje nam kluczową przewagę rynkową.

Nasze Centrum Dystrybucji w Sochaczewie to ponad 1000 pracowników, blisko 55 tysięcy m2 powierzchni magazynowej, gdzie obsługujemy prawie 1,5 mln paczek tygodniowo.

Nasz magazyn, jest jednym z najbardziej zautomatyzowanych obiektów logistycznych w Polsce.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości procesów magazynowych w ramach powierzonej jednostki biznesowej (obszar przyjęć dostaw do magazynu oraz obszar zwrotów);
  • Realizacja założonych celów produktywności oraz celów jakościowych na wymaganym poziomie KPI;
  • Planowanie i monitorowanie operacyjnej pracy podległej części magazynu;
  • Profesjonalne zarządzanie i rozwój podległego zespołu;
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień procesowych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w magazynie;
  • Współpraca z innymi zespołami i fazami procesu logistycznego.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w logistyce magazynowej na stanowisku kierownika zmiany/kierownika operacyjnego obszaru magazynu;
  • Znasz zasady gospodarki magazynowej, takie jak zapewnienie najwyższego serwisu dla klienta (np. utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów przy minimalizacji kosztów itp.) oraz pracujesz na systemach magazynowych (znajomość WMS będzie dodatkowym atutem);
  • Pracujesz w magazynie opartym na automatyce i masz podstawową wiedzę na temat jej działania;
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i zarządzania zespołem;
  • Cechuje Cię dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel (umiejętność tworzenia i analizowania raportów na potrzeby centrum dystrybucyjnego).

Mile widziane:

  • Znajomość wybranych zagadnień ciągłego doskonalenia (5S, Gemba Walk, 5 why).

  • Praca Sochaczew
  • Kierownik Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584