Kierownik oddziału/Team Leader (m/k)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Trenkwalder
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • kierowanie i rozwijanie zespołu w celu osiągania jak najlepszych wyników,
  • planowanie i organizowanie projektów i zadań w celu maksymalizacji efektywności i jakości pracy,
  • zapewnienie sprawnego i efektywnego przebiegu pracy i procesów,
  • identyfikacja możliwości doskonalenia i wdrażanie działań optymalizujących procesy pracy,
  • komunikowanie się i współpraca z innymi działami i liderami w celu osiągnięcia celów i pomyślnej realizacji projektów,
  • zapewnienie, że wszyscy członkowie zespołu są wyposażeni w niezbędne zasoby i umiejętności, aby skutecznie wykonywać swoją pracę.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku menadżerskim w agencji pracy tymczasowej, rekrutacyjnej, pośrednictwa itp.,
  • umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem,
  • umiejętność tworzenia motywującego środowiska pracy oraz inspirowania i kierowania członkami zespołu,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz umiejętność planowania i koordynowania złożonych zadań,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne umożliwiające skuteczną współpracę z innymi działami i kierownikami,
  • nastawienie zorientowane na rozwiązania oraz umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • możliwość ciągłego podnoszenie kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne lub zewnętrzne) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • przyjemną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy w centrum Łodzi ( ul. Piotrkowska).

  • Praca Łódź
  • Team leader Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544