Kierownik Oddziału Agencji Celnej
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
DTA Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, koordynacja i nadzór pracy oddziału
  • zarządzanie zespołem (w tym dbanie o rozwój pracowników)
  • współpraca z innymi działami firmy
  • kontrola i nadzór nad realizacją funkcjonujących w firmie procedur
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnianie istniejących procesów
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek pracodawcy
  • profesjonalne doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych organizowanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie, między innymi w procedurze uproszczonej
  • poszerzanie wiedzy w zakresie celnego prawa unijnego i krajowego
  • monitorowanie bieżących i planowanych zmian w przepisach celnych pod kątem poprawy efektywności i jakości odpraw celnych
  • zatrudnianie i wdrażanie do pracy nowych pracowników

Nasze wymagania

  • uprawnienia agenta celnego oraz doświadczenie w tym zawodzie – wymóg konieczny
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – wymóg konieczny
  • doskonałe umiejętności zarządzania, motywowania i budowania efektywnego zespołu
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • doświadczenie w obsłudze aplikacji celnych oraz środowiska MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem agentów celnych

To oferujemy

  • pracę i rozwój w przyjaznym zespole (dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny (mieszkania wypoczynkowe, prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, dofinansowanie do karty sportowej i inne)
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • nauka języków obcych z etutorem – angielski, niemiecki, hiszpański

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • mieszkania wypoczynkowe

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.

Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako:

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087