Kierownik Oddziału
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie oddziału w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy
  • skuteczne zarządzanie oddziałem, celem zapewnienia realizacji procesów i wskaźników operacyjnych
  • odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży
  • udział w opracowywaniu planów/celów biznesowych związanych z rozwojem oddziału
  • kompleksowe zarządzanie zespołem od rekrutacji poprzez planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrolowanie
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • wdrażanie optymalizacji i ciągłe doskonalenia procesów operacyjnych
  • współpraca z Zarządem oraz innymi działami firmy
  • budowanie oraz umacnianie pozycji firmy na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży produktów technicznych B2B
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (handlowcy stacjonarni oraz mobilni)
  • doświadczenie w branży technicznej lub pokrewnej
  • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych oraz finansowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office: MS Excel, Outlook, MS Word
  • umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy własnej i zespołu
  • umiejętność motywowania zespołu do osiągania założonych celów
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • chęć do podejmowania wyzwań i ciągłego podnoszenia swoich umiejętności
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozbudowany system szkoleniowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dodatkowy program z dostępem do e-biblioteki
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • świadczenie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • Dostęp do platformy ebooków i audiobooków

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AAT Systemy Bezpieczeństwa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 431, 02-801 Warszawa. Pełna treść klauzuli informacyjnej https://www.aat.pl/pl/daneosobowe Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-801) ul Puławska 431, w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik Oddziału w dniu 7 maja 2024 roku, na portalu www.pracuj.pl, zgodnie z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w tym w szczególności z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że podanie danych oraz wyrażenie powyższych zgód było dobrowolne. Zostałam/Zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody na ich przetwarzanie.

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246