Kierownik oddziału
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu oddziałem mamy propozycję!

Aplikuj i dowiedz się więcej - być może właśnie Ciebie szukamy!

Oczekujemy

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zespołem/zarządzanie zespołem technicznym)
  • komunikatywny język angielski
  • znajomość BHP i czasu pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność zarządzania finansami
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane wyższe wykształcenie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki
  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na działania firmy
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole

Zadania

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem oraz planowanie zadań podwładnych
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń, egzekwowanie od pracowników właściwej ich eksploatacji oraz ustalanie terminów okresowych czynności przeglądowych/naprawczych
  • prowadzenie analiz osiągniętych wyników
  • współpraca z centralą firmy
  • optymalizacja procesów gospodarki materiałowej
  • identyfikowanie, ocena i zarządzanie ryzykiem związanym z działalnością oddziału, a także podejmowanie działań zapobiegawczych w przypadku wystąpienia zagrożeń
  • realizacja wyznaczonych celów

  • Praca Polkowice
  • Kierownik Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228