Kierownik Obszaru Produkcji (Automotive)
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz nadzór nad organizacją i prawidłowością procesów produkcyjnych,
  • Praca nad nieustannym udoskonalaniem procesów produkcyjnych
  • Zapewnienie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Podnoszenie jakości i dyscypliny pracy w celu maksymalizacji wydajności
  • Tworzenie planów produkcyjnych
  • Opracowywanie raportów i analizy produktywności
  • Odpowiedzialność za realizację celów jakościowych i ilościowych
  • Nadzorowanie pracy i zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość procesów produkcyjnych, dokumentacji produkcyjnej
  • Znajomość wymagań ISO TS
  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów (problem solving)
  • Praktyczna znajomość metod optymalizacji procesów i kosztów (lean manufacturing)
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność planowania.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży automotive
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany zakres - zarządzenie produkcją
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu połączona z bardzo dobrą organizacją pracy własnej i pracy zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, komunikatywność

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię urlopową oraz świąteczną
  • Pracę w rozwijającej się firmie, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Praca Częstochowa
  • Kierownik Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Kierownik działu personalnego Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851