Kierownik Obiektów w Firmie Sprzatającej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
WorkSP
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Kierownik Obiektów w Firmie Sprzątającej
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Obowiązki:
- zarządzanie i rozwój projektów w podległym regionie,
- zarządzanie zespołem pracowników,
- budowanie relacji biznesowych z kontrahentami,
- kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
- organizowanie pracy własnej i podległego zespołu.
Oczekiwana:
- gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy, umiejętności i poszukiwania rozwiązań,
- umiejętność zarządzania zespołem,
- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonej pracy,
- nienaganna kultura osobista,
- do rekrutacji zapraszamy także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie na 6850brutto.
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Zapraszamy do aplikowania drogą internetową. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567