Kierownik Obiektów/Dział utrzymania czystości/Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska, międzynarodowa firma działająca w branży usług FM, w związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału w sektorze usług utrzymania czystości zatrudni:

Kierownika Obiektów na terenie Poznania

Zapraszamy również ambitnych brygadzistów – wystarczy udokumentowane doświadczenie w branży usług porządkowych

Oferujemy:

-         atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,

-         zadaniowy tryb pracy,

-         szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów,

-         dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole,

-         niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne przełożonych,

-          możliwość przestąpienia do pakietu prywatnych usług medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport

Zapewniamy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami spełniającymi nasze oczekiwania:

-         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

-         Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta,

-         Znajomość wymaganych na tym stanowisku technologii

-         Umiejętność kalkulowania kontraktów

-         Obsługa pakietu MS Office,

-         Dyspozycyjność,

-         Prawo jazdy,

-         Doskonała organizacja własnego czasu pracy,

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

-         Zarządzanie realizacją usług porządkowych w sposób zapewniający efektywne utrzymanie czystości

-         Utrzymanie rentowności kontraktów poprzez wprowadzanie rozwiązań gwarantujących oczekiwane wyniki

-         Współpraca z Działem Handlowym w zakresie pozyskiwania nowych kontraktów

-         Nadzór nad gospodarką materiałowo-sprzętową oraz kontrola kosztów operacyjnych

Oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, którym dodatkowo oferujemy dofinansowanie do leków w wysokości 2000 zł rocznie oraz miesięczny dodatek rehabilitacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza APLIKUJ

Wymagania

- doświadczenie w branży utrzymania czystości

- umiejętność zarządzania zespołem

-pakiet MS Office

-prawo jazdy kat. B

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377