Kierownik Narzędziowni (producent AGD)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SALES HR
6. 6. 2024

Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych zlokalizowana na południu Polski.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • prowadzenie magazynu część oraz zakup nowych
  • nadzór nad stanem maszyn
  • umiejętność modyfikowania tłoczników wg. posiadanej dokumentacji
  • obsługa maszyn i narzędzi
  • planowanie działań prewencyjnych oraz nadzór nad prowadzeniem dokumentacji
  • współpraca i wsparcie z działem produkcji

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierownik narzędziowni - branża produkcyjna, AGD
  • bardzo dobra znajomość tłoczników postępowych / transferowych
  • umiejętność zarządzania grupą pracowników
  • umiejętność diagnozy usterek, znajomość rysunku technicznego, programu CAD
  • mile widziany komunikatywny język angielski
  • gotowość do relokacji na południe Polski

OFERUJEMY

  • umowa o pracę, wynagrodzenie 15 000 - 20 000 PLN brutto - podstawa
  • dodatkowe, comiesięczne, bardzo atrakcyjne premie
  • dodatkowo - premia roczne oraz świąteczne
  • po okresie próbnym - auto służbowe
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, oprogramowanie)
  • pakiet benefitów w tym karta sportowa
  • dużą samodzielność

  • Praca Warszawa
  • Producent filmowy Warszawa
  • Producent telewizyjny Warszawa
  • Producent radiowy Warszawa
  • Producent muzyczny Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851