Kierownik Marketu, DINO POLSKA S.A., KŁODAWA
  • Kłodawa, gorzowski, lubuskie
Kłodawa
DINO POLSKA S.A
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy:

Kierownik Marketu

KŁODAWA, woj. LUBUSKIE

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

• zarządzanie podległym zespołem

• prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

• zarządzanie asortymentem marketu

• reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

• znajomość specyfiki handlu detalicznego

• umiejętność skutecznego planowania

• komunikatywność oraz kreatywność

• umiejętność zarządzania zespołem

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii

• wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia

• możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych

• ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

  • Praca Kłodawa
  • Kierownik Kłodawa
  • Kłodawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836