KIEROWNIK/MANAGER SERWISU (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 6. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko KIEROWNIK/MANAGER SERWISU (K/M)

Obowiązki

  • Zarządzanie zespołem Mechaników oraz Koordynatorów serwisu
  • Wdrażanie rozwiązań angażujących pracowników w poprawianie jakości wykonywanej pracy
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej zgodnie ze standardami firmy oraz nadzór nad wyposażeniem warsztatu
  • Przestrzeganie przepisów i zasad dotyczących bezpieczeństwa BHP
  • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • Optymalizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Wsparcie dla zespołu inżynierów
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wspieranie działań w obszarze związanym z realizacją projektów inwestycyjnych
  • Zarządzanie, motywowanie, rekrutacja zespołu
  • Ustalanie i weryfikacja celów krótko i długoterminowych
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji Serwisu

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i motywowania pracowników
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Zielona Góra
  • Kierownik Zielona Góra
  • Manager Zielona Góra
  • Account manager Zielona Góra
  • Project Manager Zielona Góra
  • Product manager Zielona Góra
  • HR Manager Zielona Góra
  • Content Manager Zielona Góra
  • Kierownik działu personalnego Zielona Góra
  • Key Account Manager Zielona Góra
  • Business Development Manager Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851