Kierownik magazynu w firmie produkcji spożywczej
  • Reda
Reda, Reda, Pomorskie, Polska
Gastro Magazyn
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy na stałe do naszego Zespołu - Kierownika Magazynu.
Twój zakres obowiązków
- Zarządzanie pracą podległego zespołu
- Sprawdzanie zgodności ilościowej i merytorycznej dostaw z dokumentacją
- Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów
- Dbałość o prawidłowy poziom i obieg zapasów magazynowych
- Kontrola wydawanych towarów, dbanie o wysoki standard usług
- Prowadzenie dokumentacji magazynowej
- Współpraca z Kupcem i z kierownikami pozostałych działów przedsiębiorstwa
- Organizacja i nadzór nad dostawami wewnętrznymi między oddziałami
Nasze wymagania
- Doświadczenie min 1 rok w pracy na magazynie/ logistyce/ spedycji
- Doświadczenia na stanowisku kierowniczym- min 1 rok
- Prawo jazdy kategorii B
- Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia
- Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Dyspozycyjność również w weekendy
- Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność definiowania priorytetów
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
To oferujemy
- Miłą atmosferę
- Wyżywienie
- kontrakt B2B – wynagrodzenie od 9000 do 12000 zł

  • Praca Reda
  • Kierownik Reda
  • Pracownik produkcji Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315