Kierownik magazynu (m/k)
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, Polska
Trenkwalder
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy oraz prawidłowego funkcjonowania całego obszaru łańcucha dostaw MIT, w tym logistyka seryjna, planowanie produkcji oraz magazyn,
  • nadzorowanie procesu zakupów surowców produkcyjnych, materiałów pomocniczych, maszyn transportu bliskiego itp.,
  • efektywne planowanie oraz bieżące monitorowanie poziomu zapasów surowców,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami, ich ocena, planowanie współpracy itp.,
  • nadzorowanie realizacji warunków kontraktów Klientów w obszarze logistyki,
  • nadzorowanie i koordynacja procesów logistycznych (Kanban, przepływy materiałów, opakowania),
  • nadzór nad gospodarką magazynową,
  • organizacja transportu (inbound, outbound),
  • obsługa modułu MM i SD systemu SAP,
  • koordynacja i nadzór modułu MRP,
  • opracowywanie koncepcji logistycznych dla nowych projektów oraz wymogów technicznych dla systemów, maszyn i urządzeń na potrzeby logistyki wewnętrznej i zewnętrznej,
  • współpraca z działami logistyki innych zakładów Grupy,
  • nadzorowanie planowanej sprzedaży w zakresie dopasowania przygotowywanych planów produkcyjnych do oczekiwań Klientów,
  • nadzorowanie bieżącej obsługi Klientów oraz realizacji ich zamówień,
  • nadzór nad procesem wysyłek do Klientów i wymaganymi dokumentami,

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Magazynu – minimum 2 lata,
  • doświadczenie w zarządzaniu operacjami magazynowymi,
  • praktyczna wiedza z zakresu procesów logistycznych, magazynowych,
  • komunikatywny poziom języka angielskiego (min. B2),
  • znajomość zasad i przepisów BHP dot. magazynu,
  • doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej,
  • znajomość SAP lub innych programów klasy ERP,
  • udział w projektach optymalizacyjnych,
  • znajomość Lean Management,
  • znajomość systemów WMS,
  • wielozadaniowość,
  • otwartość na zmiany,
  • zarządzanie flotą wózków widłowych,
  • umiejętności liderskie (zarządzanie zespołem, komunikacja z podwładnymi, rozwiązywanie konfliktów),
  • proaktywna postawa,
  • Problem Solving (znajomość narzędzi jakościowych).

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • interesującą pracę w globalnej organizacji z realnymi możliwościami rozwoju,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Kierownik Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584