KIEROWNIK MAGAZYNU (K/M)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Obowiązki

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników
  • Przyjmowanie i wydawanie materiału na produkcję
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych
  • Pakowanie wg wytycznych wraz z atestami i raportami
  • Kontrola nad wysyłkami
  • Planowanie, organizacja i nadzór procesów magazynowych za pomocą narzędzi SAP/WMS

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesów logistycznych i zarządzania magazynem
  • Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań oraz usprawnień procesów
  • Umiejętność zarządzania zespołem magazynowym
  • Znajomość MS Office, systemu SAP/WMS

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełny etat w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648