Kierownik magazynu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Uno foods
5. 9. 2024

Firma o ugruntowanej pozycji w branży spożywczej, pooszukuje osoby na stanowisko: Kierownik magazynu

Obowiązki

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłową gospodarką magazynową Spółki (optymalizacja procesów w gospodarce magazynowej, prawidłowe wykorzystanie zasobów infrastrukturalnych)
  • utrzymanie sprawności organizacyjnej zespołu magazynów zapewniając prawidłowe przyjmowanie surowców oraz wydawanie i ekspediowanie wyrobów, w tym planowanie zespołów osobowych i technicznych do realizacji wyznaczonych celów
  • kontrolę procesów przyjęć/wydawania towarów pod względem zgodności stanu fizycznego z dokumentami przyjęcia/wydania
  • nadzór zgodność fizycznych stanów magazynowych z systemem ERP/WMS w trakcie procesu składowania
  • przygotowanie kompleksowego planu inwentaryzacji zespołu magazynów i jego realizacja

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego,
  • samodzielności i dokładności w realizacji powierzonych zadań,
  • praktycznej znajomości procesów magazynowych w produkcji i dystrybucji asortymentu,
  • znajomości zasad gospodarki magazynowej w tym obiegu dokumentów,
  • znajomości systemu ERP i WMS – warunek konieczny,
  • umiejętności planowania i organizacji działań,
  • uprawnienia UDT i umiejętności obsługi wózków widłowych – mile widziane
  • prawa jazdy kat. B, oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5t.

Oferujemy

  • pracę na cały etat w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544