Kierownik Magazynu Centralnego
  • Modlniczka
małopolskie, Modlniczka, małopolskie, Polska
Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bezpiecznym i optymalnym składowaniem towarów.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów magazynowych.
  • Dostarczanie niezbędnych danych oraz prowadzenie analizy i oceny działalności magazynu na poziomie wewnątrz firmowym.
  • Optymalizacja kosztów magazynowania.
  • Optymalizacja efektywności i jakości obsługi dystrybucji do Klientów i Filii.
  • Weryfikacja, ustalanie przyczyn, programy naprawcze w zakresie braków i pomyłek w dystrybucji do Klienta lub Filii.
  • Bieżące raportowanie potrzeb w zakresie narzędzi, transportu wewnątrz magazynowego.
  • Projektowanie, zgłaszanie potrzeb w zakresie zestawień, raportów wspomagających zarządzanie ludźmi i procesami.
  • Naliczanie i terminowe przekazywanie do akceptacji wniosków premiowych.
  • Zarządzanie działem inwentaryzacji i reklamacji.
  • Opracowywanie planów zakupów inwestycyjnych i wydatków kosztowych oraz późniejsza kontrola ich realizacji.
  • Udział w audytach i przygotowaniu wymaganej dokumentacji.
  • Współpraca z Agencjami Prac Tymczasowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem, minimum 3 lata.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym naciskiem na MS Excel.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Znajomość języka angielskiego min. B2 - warunek konieczny.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i proaktywna osobowość.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat od początku zatrudnienia.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym
  • Pracownicze zniżki na zakup produktów z asortymentu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atmosferę pracy sprzyjającą szybkiej adaptacji w nowym miejscu pracy

  • Praca małopolskie
  • Kierownik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851