Kierownik Magazynu
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
DPD Polska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sieradz

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego działania Magazynu i realizacji celów biznesowych,
  • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją zadań w Zespole,
  • odpowiedni dobór, wdrożenie i rozwój Pracowników,
  • kontrola pracy w Magazynie oraz jej zgodność z obowiązującymi procedurami,
  • administracja Magazynu,
  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacji procesów i kosztów w podległym obszarze,
  • utrzymanie operacyjności Magazynu m.in. poprzez zapewnienie sprawności urządzeń, nośników i materiałów operacyjnych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i agencjami pracy.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,
  • znajomość procesów magazynowych,
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy w podległym Zespole,
  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu i zadań,
  • umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania Zespołu do osiągania celów,
  • elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany,
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie logistyki).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • realna możliwość rozwoju
  • pozytywna atmosfera pracy w zgranym zespole

Sprawdź, co osoby z obszaru operacji logistycznych mówią o pracy w DPD. (Na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Kincentric)

  • 77% Pracowników z obszaru operacji docenia wzajemną współpracę potrzebną do osiągania celów
  • 70% uczestników badania zauważa wsparcie ze strony przełożonego
  • 62% Pracowników potwierdza, że przełożony docenia ich wkład i osiągnięcia
  • 68% Pracowników zgadza się ze stwierdzeniem, że ich zadania są dobrze dopasowane do umiejętności i doświadczenia
  • 69% osób potwierdza, że ma wpływ na to, jak najlepiej wykonać swoją pracę
  • 67% Pracowników zachowuje odpowiednią równowagę między pracą, a życiem osobistym
  • 65% uczestników badania potwierdza, że w naszej firmie jesteśmy otwarci i akceptujemy różnice
  • 70% osób uważa, że DPD wspiera m.in. działania charytatywne i ochronę środowiska

DPD Polska

DPD Polska jest częścią GeoPost, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 15000 osób. Stawiamy na ciągły rozwój i przemyślane inwestycje, chcemy bowiem spełniać oczekiwania naszych Klientów, a naszym Pracownikom zapewniać stabilne i przyjazne miejsce pracy, pozwalające realizować aspiracje zawodowe.

  • Praca Sieradz
  • Kierownik Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251