Kierownik Magazynu
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
NETTLE
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sieradz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad efektywnym przebiegiem procesów magazynowych
  • Organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy zespołów na magazynie
  • Zapewnienie właściwej obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego, z zachowaniem standardów dotyczących terminów oraz jakości
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową
  • Dbanie o powierzoną infrastrukturę magazynową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku powyżej 3 lat
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • Umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi i organizowania pracy, zdolności interpersonalne
  • Umiejętności podejmowania decyzji
  • Umiejętności analitycznego myślenia, komunikatywność
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesów magazynowych

Mile widziane

  • Znajomość programu KS HURT będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Miejsce pracy hurtownia farmaceutyczna
  • Ciekawą, stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia, niezbędne narzędzia pracy
  • Wdrożenie do zdań
  • dopłaty do opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia
  • miesięczna premia
  • parking, pakiety świąteczne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

NETTLE

Nettle SA – polska firma dystrybucyjna zapewniająca rozwiązania i usługi biznesowe dla firm farmaceutycznych i producentów sprzętu medycznego. Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży - począwszy od złożenia zamówienia i odbioru towaru z magazynu, przez transport, po usługi finansowo-rozliczeniowe oraz promocję i marketing. W Nettle tworzymy przestrzeń dla biznesu, którego głównym celem jest zdrowie pacjenta. Aktualnie nasze biura dynamicznie działają we Wrocławiu, Sieradzu, Warszawie i Lizbonie, realizując usługi na rynku polskim i zagranicznym

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Sieradz
  • Kierownik Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251