Kierownik Magazynu
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział w Pruszkowie
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad magazynem materiałów produkcyjnych w zakresie BHP, optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej, procesu przyjęć wydań do i z magazynu
  • Koordynowanie pracy zespołu magazynierów i dostawców materiału, w tym planowanie zadań dla podległego personelu
  • Zapewnienie poprawności zasilania linii produkcyjnych w materiały
  • Zapewnienie terminowego dokonywania przeglądów sprzętu magazynowego
  • Organizacja funkcjonowania magazynu i systemu dostaw wewnętrznych zgodnie z najnowszymi trendami i możliwościami technicznymi
  • Kontrola i raportowanie stanów magazynowych zgodnie z obowiązującym w obszarze standardem
  • Przestrzeganie podstawowych zasad gospodarki magazynowej - FIFO
  • Przestrzeganie zasad BHP w podległym obszarze
  • Planowanie budżetu oraz nadzór nad wydatkami w ramach przyznanego budżetu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynowym
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (mile widziane z SAP, WMS)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze standardami branży automotive
  • Zaangażowanie, dobra organizacji pracy własnej, terminowość i energia w działaniu
  • Nastawienie na współpracę oraz dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pakiet relokacyjny
  • Miejsca parkingowe przed fabryką

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny

  • Praca Pruszków
  • Kierownik Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690