Kierownik magazynu
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
ManpowerGroup
30. 8. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Koordynacja pracy magazynu

  • Nadzór pracy podległego zespołu

  • Weryfikacja dokumentacji związanej z przyjęciem i wydaniem towarów

  • Planowanie inwentaryzacji

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej

  • Kontrola czasu wykonywanych przez pracowników zadań, wydajności ich pracy

  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań usprawniających proces działania magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na pokrewnym stanowisku

  • Dobrze rozwinięte umiejętności liderskie

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Znajomość procesów magazynowych i logistyki wewnętrznej

  • Znajomość  pakietu Microsoft Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawienia na wózki widłowe

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę pracę

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Szkolenie wdrażające

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Duża samodzielność w działaniu

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544