Kierownik Magazynu
  • Zamość
Zamość, Zamość, Lubelskie, Polska
SIATEX
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Firma SIATEX poszukuje kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK MAGAZYNU
Zakres obowiązków:
- zarządzanie zespołem pracowników magazynu
- nadzór nad dokumentacją magazynową
- raportowanie do przełożonego wyników pracy zespołu/magazynu w oparciu o ustalone wskaźniki
- obsługa magazynowych systemów informatycznych (WMS)
- zapewnienie przestrzegania zasad BHP przez pracowników magazynu
Oferujemy :
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wdrożenie stanowiskowe
- miłą atmosferę pracy
- pakiet vendingowy
Nasze wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zasad gospodarki magazynowej
- chęci do pracy
- możliwość pracy zmianowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie Lento

  • Praca Zamość
  • Kierownik Zamość
  • Kierownik Stary Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567