Kierownik Magazynu
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Hart Sp. z o.o.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

1. Zarządzanie operacjami magazynowymi.

- Planowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu logistycznego pomiędzy magazynem centralnym a magazynami filiowymi.

- Monitorowanie i optymalizacja procesów przepływu materiałów w magazynie.

- Planowanie i nadzór nad codziennymi operacjami magazynowymi, w tym przyjęciem, magazynowaniem, kompletacją i wysyłką towarów.

2. Planowanie i optymalizacja przestrzeni magazynowej.

- Projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację wykorzystania przestrzeni magazynowej.

- Tworzenie strategii zarządzania zapasami w oparciu o prognozy i analizy zapotrzebowania.

- Kontrola stanu magazynowego, w tym inwentaryzacja.

3. Zarządzanie zespołem.

- Delegowanie zadań oraz monitorowanie realizacji celów operacyjnych i wydajności zespołu.

- Planowanie zatrudnienia poprzez analizę potrzeb kadrowych, monitorowanie efektywności pracy oraz wdrażanie strategii mających na celu zwiększenie wydajności.

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i Ppoż.

4. Analiza danych logistycznych.

- Wykorzystanie narzędzi analitycznych (np. Excel, systemy ERP) do monitorowania wskaźników wydajności magazynu, takich jak rotacja zapasów, czas realizacji zamówień, błędy w kompletacji.

- Przygotowywanie raportów analitycznych dotyczących efektywności procesów magazynowych i logistyki wewnętrznej.

- Identyfikowanie obszarów do optymalizacji i redukcji kosztów na podstawie analiz danych.

5. Zarządzanie dokumentacją magazynową.

- Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji magazynowej, w tym dokumentów przyjęć, wydań, inwentaryzacji.

- Zapewnienie zgodności procesów magazynowych z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami firmy.

6. Monitorowanie i optymalizacja kosztów magazynowych.

7. Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania magazynem.
  • Dobra znajomość procesów logistycznych i gospodarki magazynowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu.
  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość systemów ERP i narzędzi analitycznych.
  • Znajomość najnowszych technologii magazynowych i trendów w logistyce.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne: komunikacji i współpracy.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność definiowania priorytetów, skuteczność oraz terminowość.

To oferujemy

  • Pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe.
  • Bogaty pakiet benefitów w tym dostęp do Programu Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Program poleceń dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Kogo szukamy?

Hart Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Kierownika Magazynu Centralnego, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie Magazynu Centralnego w systemie trójzmianowym.

Firma Hart - jeden z największych w Polsce dystrybutorów samochodowych oraz motocyklowych części zamiennych i akcesoriów.

  • Praca Opole
  • Kierownik Opole
  • Kierownik Opole Lubelskie
  • Kierownik działu personalnego Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588