Kierownik Magazynu
  • Wola Krzysztoporska
Wola Krzysztoporska, Wola Krzysztoporska, łódzkie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
10. 5. 2024

Agata S.A. - Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizowanie pracy Magazynu Głównego - jednego z wielu magazynów w ramach Centrum Dystrybucji;
  • Bezpośredni nadzór nad pracą podległych pracowników oraz stała współpraca z innymi działami i Dyrekcją Centrum Dystrybucji;
  • Dbałość o właściwe parametry pracy Magazynu Głównego (terminowość, awizacje, efektywność zespołu);
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji wyznaczających standardy pracy Magazynu Głównego;
  • Tworzenie grafików pracy dla zespołu;
  • Raportowanie do przełożonych;
  • Dbałość o powierzony towar, sprzęt, prawidłowe składowanie;
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową i efektywnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w zarządzaniu magazynem wysokiego składu i wieloosobowym zespołem pracowników;
  • Doświadczenie w pracy na systemach klasy WMS (ERP);
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • Podstawowa znajomość MS Excel.

Zatrudnionym oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Prezent urodzinowy.

  • Praca Wola Krzysztoporska
  • Kierownik Wola Krzysztoporska
  • Wola Krzysztoporska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246