Kierownik Magazynu
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
extraDACH
30. 8. 2024

Firma extraDACH, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizująca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu, poszukuje do swojego oddziału osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad dotyczących obrotu towarem na terenie magazynu oraz wszelkich prac związanych z gospodarką magazynową
  • zapewnienie właściwych warunków składowania towarów
  • planowanie prognozowanych prac w obszarze gospodarki magazynowej
  • efektywne zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników
  • planowanie i wdrażanie właściwej organizacji pracy, delegowanie zakresu odpowiedzialności podległym pracownikom oraz ich motywowanie
  • nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji
  • zapewnienie efektywnej współpracy magazynu z innymi działami

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia i szkolenia

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Kierownik Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567