Kierownik magazynu
  • Świdnik
kierownik magazynu
Świdnik, Świdnik, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 5. 2024

posiadasz doświadczenie na stanowisku kierownika magazynu, a zarządzanie infrastrukturą magazynową i identyfikacja "wąskich gardeł" to twój chleb powszedni?

świetnie! zapoznaj się z ofertą i zaaplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem magazynem z obsługą produkcji min. 2 lata,
  • praktycznej umiejętności identyfikacji "wąskich gardeł" na magazynie,
  • uprawnień UDT min. II WJO,
  • znajomości procesów i systemów magazynowych (system klasy ERP) - najlepiej SAP,
  • praktycznej znajomości Excel w stopniu dobrym,
  • umiejętności ustalenia obciążeń magazynowych,
  • pro aktywności w obszarze wprowadzania optymalizacji i nowych rozwiązań na magazynie,
  • komunikatywności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie - możliwość negocjacji długości pierwszej umowy,
  • pracę w systemie jednozmianowym 7-15 lub 6-14,
  • wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość pracy w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • praca w zespole 6cio osobowym
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

Zadania

  • nadzór nad procesem przyjęcia, magazynowania, kompletacji na produkcję oraz wysyłki materiałów,
  • identyfikacja "wąskich gardeł" na magazynie,
  • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej, nadzór nad poprawnym rozlokowaniem towarów w magazynie,
  • planowanie i koordynacja procesów magazynowych, zapewnienie płynności przepływu materiałów w magazynie,
  • monitorowanie poziomu zapasów, nadzór nad ruchami systemowymi, prowadzeniem dokumentacji magazynowej i raportowanie wewnętrznych wskaźników magazynowych,
  • tworzenie dokumentacji pracy, instrukcji procesowych i stanowiskowych,
  • organizacja i przygotowanie magazynu do inwentaryzacji, wyjaśnianie różnic inwentaryzacyjnych,
  • odpowiedzialność i nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem składowanych materiałów przed uszkodzeniem, zniszczeniem i kradzieżą, zabezpieczanie składowanych materiałów przed dostępem osób trzecich,
  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu działu magazynu, zgłaszanie zapotrzebowania zakupu,
  • wsparcie zespołu poprzez pracę na wózku widłowym, w czynnościach magazyniera, jeżeli wymagane,
  • zarządzanie zespołem: kontrola pracy, zapewnianie bezpiecznego środowiska pracy, rozwiązywanie problemów międzyludzkich,
  • bieżący kontakt z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowości realizacji zadań,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

  • Praca Świdnik
  • Kierownik Świdnik
  • Kierownik Świdnica
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458