Kierownik magazynu
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik magazynu

KM2024

Obowiązki

  • Dokładne sprawdzanie przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem magazynierów
  • Sprawdzanie stanu fizycznego towaru
  • Zapewnienie przechowywanym zapasom odpowiednich warunków, które gwarantują utrzymanie ich jakości
  • Wystawianie spisu towarów mogących ulec przeterminowaniu raz w miesiącu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym, biznesowym lub inżynierskim
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów związanych z magazynowaniem oraz inwentaryzacją
  • Znajomość oprogramowania COMARCH
  • Wiedza na temat zarządzania zapasami, logistyki oraz operacji łańcucha dostaw

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Kalisz
  • Kierownik Kalisz Pomorski
  • Kierownik Kalisz
  • Kierownik działu personalnego Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836