Kierownik magazynu
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
SalesHR
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • umiejętność zarządzania grupą podległych osób (magazynierzy)
  • zarządzanie codziennymi operacjami magazynowymi
  • monitorowanie stanów magazynowych (magazyn wysokiego składowania)
  • współpraca z działem logistyki, sprzedaży
  • prowadzenie ewidencji magazynowej oraz przygotowanie raportów
  • wdrażanie i nadzorowanie procedur magazynowych

WYMAGANIA:
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Magazynu
  • umiejętność zarządzaniu zespołem i motywowania pracowników
  • znajomość systemów magazynowych WMS
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność optymalizacji i wykorzystania powierzchni magazynowej
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, znajomość przepisów BHP

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę, podstawa brutto od 10 000 - 12 000 PLN
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • standardowe godziny pracy 8-16, od poniedziałku do piątku, bez pracy zmianowej
  • dużą samodzielność w dobrze poukładanej firmie

  • Praca Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544